نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۳۳

معرفی شرکت لیدشاین

شرکت مهندسی و تولید کننده استپ موتور لیدشاین در سال 1997 توسط وارن لی، فارغ التحصیل دکترا MIT تاسیس شده است. لیدشاین یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری است که به طراحی، ساخت، فروش و پشتیبانی از محصولات کنترل حرکت مطمئن و مقرون به صرفه بر اساس آخرین فن آوری های کنترل اختصاص یافته است. دفتر مرکزی Leadshine در شنژن چین با بیش از سی دفتر برای خدمت به مشتریان داخلی قرار دارد.

تحقیق و توسعه محصولات لیدشاین

لیدشاین به رهبری دکتر لی، یکی از قویترین تیم های تحقیق و توسعه در صنعت کنترل حرکت را دارد. این تیم متشکل از بیش از 100 مهندس تحقیق و توسعه است. اکثر آن ها دارای مدرک دکترا و فوق لیسانس در کنترل، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مکانیک، مکاترونیک، مهندسی کامپیوتر و علوم رایانه هستند. سابقه و تجربه قوی آنها به Leadshine اجازه می دهد تا محصولات با کیفیت برتر و مبتنی بر جدیدترین فناوری را با کارآمدترین روش طراحی کند.

لید شاین مجموعه کاملی از محصولات شامل استپ موتور لیدشاین ، سیستمهای کنترل از جمله درایور استپ موتور لیدشاین، سرویس های یکپارچه، سروو موتور و سروو دیسک،استپ موتور حلقه بسته و انواع دیگری از موتورها را ارائه می دهد. امروزه Leadshine یکی از بزرگترین شرکت های کنترل حرکت در جهان است که راه حل ها و محصولات با کیفیت را برای طیف گسترده ای از صنایع و هزاران مشتری در آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، استرالیا و آفریقا ارائه می دهد.

کیفیت محصولات لید شاین

محصولات Leadshine سابقه موفقیت در هزاران برنامه کاربردی از قبیل CNC، کارخانه ها، پلاسما ها، دستگاه های برش لیزر/حکاکی ها و نشانگرها، پرینترها، پلاترها، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، دستگاهها و تجهیزات بسته بندی، ماشین آلات نساجی، روباتیک، و بسیاری کاربرد های دیگر را به اثبات رسانده است. برای بسیاری از کاربرد ها با شرایط و نیازهای خاص ، Leadshine محصولات سفارشی با عملکرد بهینه را ارائه می دهد.

برای خرید استپ موتور لیدشاین ، درایو استپ موتور لیدشاین و سایر محصولات این شرکت از فروشگاه پارتینه بازدید بفرمایید. همواره بهترین قیمت استپ موتور و درایور لیدشاین را می توانید از ما بخواهید.

برای مطالعه و بازدید از سایت این شرکت از این لینک استفاده نمایید: www.leadshine.com

مقایسه ( 0 مورد )