روش های حمل کالا در پارتینه

فروشگاه پارتینه، روش های حمل مختلفی برای سفارش های شما در نظر گرفته شده است که پیشنهاد می شود طبق موارد زیر روش حمل خود را انتخاب نمایید:

 1. شهر تهران:
  • پیک موتوری: ارسال بوسیله پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران است و عموما از ساعت ۱۳:۰۰ تا ساعت ۱۸:۰۰ انجام می گیرد. پس از آماده شدن سفارش با شما هماهنگی انجام شده (پس نگران ساعت مراجعه پیک نباشید)، سپس بوسیله پیک موتوری برای شما ارسال می گردد.
  • تحویل حضوری: فروش و تحویل سفارش های فروشگاه پارتینه به صورت غیر حضوری می باشد ولی در صورت نیاز می توانید با تلفن های دفتر تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت تحویل حضوری را انجام دهید.
 2. شهر های غیر تهران دارای تیپاکس و باربری:
  • پست پیشتاز: برای سفارش های مختلف حداکثر تا ۵ کیلوگرم می توانید گزینه پست پیشتاز را انتخاب کنید.
  • تیپاکس: برای سفارش های مختلف حداکثر تا ۵ کیلوگرم می توانید گزینه تیپاکس را انتخاب کنید.
  • باربری: برای سفارش های حجیم و یا با وزن بالاتر از ۵ کیلوگرم این روش را انتخاب نمایید.
 3. سایر شهرها و روستا ها:
  • برای سایر شهر ها و روستاها فقط از پست پیشتاز استفاده نمایید.

نکته ۱: زمان حمل روش تیپاکس و باربری از زمان تحویل سفارش به تیپاکس یا باربری، برای استان های نزدیک به تهران یک روزه و برای استان های راه دور ۲ روزه است. این زمان برای پست پیشتاز حداقل ۲ روز است.

نکته ۲: در صورتی که آدرس شما در دسته سوم قرار دارد ولی ترجیح می دهید سفارش شما بوسیله تیپاکس یا باربری به دست شما برسد، می توانید نزدیک ترین شهر دارای تیپاکس یا باربری را انتخاب کرده و پس از رسیدن سفارش به مقصد، حضوری سفارش را تحویل بگیرید.

زمان بندی ارسال و تحویل سفارش

منظور از زمان بندی تحویل سفارش، زمان ثبت سفارش تا تحویل آن می باشد و شامل چند گام است:

ثبت سفارش ==> آماده سازی سفارش ==> ارسال سفارش ==> تحویل سفارش به مقصد

بلافاصله پس از ثبت سفارش، آماده سازی سفارش شما شروع خواهد شد.

زمان مورد نیاز جهت آماده سازی سفارش برای قطعات مختلف متفاوت است و طبق لیست زیر می باشد:

۱- قطعات برشی (شامل شفت، پروفیل، لوله، پیچ بال اسکرو ولید اسکرو وتمام موارد دیگری که نیاز به برش با طول مورد سفارش دارد): این قطعات عموما یک روز کاری پس از سفارش آماده بسته بندی و ارسال هستند.

۲- سایر قطعات: قطعات فروشگاه اینترنتی پارتینه بسته به ابعاد و مصرف در انبار شرکت یا در انبار ثانویه نگه داری می شوند. لذا بسته به قطعه مورد نظر حداکثر یک روز کاری پس از سفارش، قطعات آماده بسته بندی و ارسال هستند. قطعات سایز کوچک عموما در انبار شرکت نگه داری می شوند و در روز سفارش ارسال می شوند.

پس از آماده سازی سفارش، بسته به روش ارسال مورد نظر شما، بسته از چند ساعت تا چند روز بعد به دست شما خواهد رسید.

توجه: روش پیک موتوری یا روش ارسال بوسیله باربری سواری شهرستان جزء روش های بسیار سریع است. لذا در صورت نیاز فوری به قطعه پیش از سفارش، هماهنگی های مورد نظر جهت موجودی و روش ارسال را با شماره های فروشگاه انجام دهید.

شرایط ارسال رایگان

ارسال رایگان برای سفارشاتی در نظر گرفته میشه که مبلغ بالای 250 هزار تومان داشته باشن و در صورتی که این گزینه رو انتخاب کنید روش ارسال کالا رو پارتینه انتخاب میکنه. بسته به مکان، ابعاد و وزن بسته ممکنه با سه روش پیک موتوری، پست یا باربری ارسال بشه.