مخاطبین گرامی پارتینه

مجموعه ی پارتینه در راستای بهبود خدمات به شما مشتریان و مخاطبین عزیز به طور مداوم سعی در ارتقای زیرساخت ها و پارامترهای موثر در بررسی قطعات و همچنین خرید و پیگیری سفارشات دارد. در همین راستا جدیدترین خدمتی که از طرف مجموعه ی ما برای رفاه و آسودگی هر چه بیشتر شما همراهان گرامی تدارک دیده شده است، تغییر زیرساخت سایت اصلی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری می باشد. این موضوع موجب افزایش قابل توجه سرعت دسترسی به صفحات مختلف سایت، ثبت سفارش و ایجاد تغییرات در سبد خرید با سرعت و سادگی بیشتر از حالت قبل، جستجو سریع با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله فیلترها و نوار جستجو در بخش های مختلف سایت و همچنین قابلیت ایجاد صفحات اختصاصی برای انواع محصولات با دسته بندی های مختلف مبتنی بر ویژگی های منحصر به فرد آنها از نظر فنی و همچنین نوع خرید می باشد.
در سایت جدید پارتینه که روی همان دامنه ی قبلی ما به آدرس www.partineh.com قابل دسترس است برخی تغییرات در ورود به حساب کاربری برای کاربران ایجاد شده است. اصلی ترین تغییر در این زمینه ورود به حساب کاربری و یا ایجاد حساب جدید صرفا با استفاده از شماره موبایل مخاطبان می باشد. لازم به ذکر است تمامی اطلاعات کاربری موجود در سایت قدیمی به غیر از آدرس کاربران، به سایت جدید منتقل شده و کاربران قدیمی ما می توانند با شماره موبایلی که قبلا در سایت وارد نموده اند به حساب کاربری خود در سایت جدید وارد شوند. کاربران با وارد کردن شماره همراه خود یک کد تایید از سر شماره پارتینه دریافت می کنند که با استفاده از آن می توانند وارد حساب کاربری خود شوند. ورود با استفاده از شماره موبایل به منظور تسهیل و افزایش در سرعت و امنیت ورود کاربران به حساب های کاربری آنها افزوده شده است.
کاربران سایت قدیمی پارتینه موقتا به تاریخچه سفارشات خود دسترسی نخواهند داشت و تیم IT پارتینه سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن تاریخچه سفارشات مشتریان را به سایت جدید منتقل نماید. به همین منظور و تا انتقال تاریخچه سفارشات به سایت جدید و حساب کاربری مشتریان جهت اطلاع از سفارشات قبلی خود می توانید با پشتیبانی فروشگاه آنلاین پارتینه تماس حاصل فرمایید.
در آخر از شما مخاطبان و همراهان عزیز سایت پارتینه خواهشمندیم علاوه بر صبوری تا زمان تکمیل مراحل انتقال و رفع نواقص و بهبود هر چه بهتر سایت جدید ما، تمامی مشکلات احتمالی و همچنین پیشنهادات خود جهت بهبود کاربری و همچنین ظاهر سایت را از طریق کانال های ارتباط تلفنی و شبکه های مجازی به اطلاع ما برسانید تا بتوانیم زیرساختی هر چه بهتر در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

قابل توجه همکاران فروش گرامی، طی بروزرسانی انجام شده برخی اطلاعات از جمله حساب های همکاران فروش هنوز بطور کامل منتقل نشده است.. با سپاس از همکاری و همراهی با پارتینه، در اسرع وقت این انتقال انجام شده و تمام اطلاعات و مانده حساب ها منتقل می شود. در این بین ممکن است برخی اصلاحات در لینک ها ایجاد شود که به اطلاع شما می رسد.

از صبوری و همکاری شما سپاسگزاریم