فروشگاه آنلاین قطعات صنعتی پارتینه

در جهان تکنولوژی و اینترنت جای خالی یک فروشگاه آنلاین حرفه ای در حوزه قطعات صنعتی برای  مهندسین، صنعتگران ایرانی و تمامی کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند حس می شد. به دنبال این نیاز پارتینه تاسیس شد. یک مجموعه کامل از تمامی قطعات صنعتی ریز و درشت. قطعا هیچ کسی دوست ندارد زمان و پول خود را بیهوده از دست دهد. و  ما همراه شماییم که این اتفاق نیفتد. پس هر چی میخوای بساز؛ قطعاتش با ما.

پارتینه چطور به وجود اومد؟

داستان شکل گیری مجموعه پارتینه رو می خوام تعریف کنم. من (بنیان گذار پارتینه(اشکفت سابق))، مثل خیلی از مهندسای دیگه عاشق ساختنم. توی شرکتمون چند تا پرینتر سه بعدی داشتیم که باهاش نمونه سازی انجام می دادیم. ولی ابعاد پرینتر ها کوچیک بودن. یه روزی خیلی اتفاقی با یکی از همکارا گفتیم بیایم یه بزرگترشو بسازیم که بتونیم قطعات بزرگتر رو هم پرینت بگیریم. دیگه این داستان طراحی و ساخت چند وقتی بد جور ما رو مشغول کرد و بالاخره پرینتر ما ساخته شد. فقط یه چیزی ذهن منو خیلی درگیر خودش کرد. مشکل این بود که برای ساختن این پرینتر سه بعدی که قطعاتش خیلی هم روتین بود، ما از ۱۰-۱۵ فروشگاه مختلف توی تهران و شهرستان خرید کردیم تا تونستیم این پرینتر رو بسازیم. به این فکر افتاده بودم که چرا هیچ جایی نیست که یه مجموعه از قطعات صنعتی مکانیکی و برقی رو بشه تهیه کرد. مثلا برای ساختن یه دستگاه سی ان سی یا یه ربات با حال یا حتی یه ایده ای که فقط به ذهن شما رسیده.

 بخاطر همین بود که تصمیم گرفتم، اونجا رو خودم بسازم.

تیم پارتینه

از زمانی که شما کالا یا موضوعی رو توی گوگل سرچ میکنین  تا وقتی که کالای خریداری شده تحویل شما بشه، تیم پارتینه با تعهد به اصول مشتری مداری، با شما همراه میشه، تا تجربه ی یک خرید خوب اینترنتی رو به شما هدیه بده.

مجوز های کسب و کار الکترونیک

logo-samandehi